A karácsony visszavétele

2014. december 16., címkék: karácsony 2014, karácsonyi kampány, advent 2014

Az adventi időszakban a külföldi keresztyén egyházak és szervezetek kampányokkal bombázzák a hívőket és nemhívőket egyaránt. Üzeneteik és azok csomagolása sokszor merőben különbözik egymástól.

Hányan látták a Fiú!-t?

2013. január 02., címkék: a fiú!, magyarországi református egyház, karácsonyi kampány, A fiú

Eddig  több, mint 74 ezren látták a református egyház karácsonyi kisfilmjét, a Fiú!-t az internetes statisztika szerint. A január 1-ig mért adatok elárulják: a honlapra is sokan jöttek, a látogatók száma a közegyházi Facebook-oldalon pedig megduplázódott az adventben.